Погоджуюсь
Жеребкування фінальної стадії ЄВРО-2020 / Новини
чт, 26 листопада, 12:01 845

Мірча Луческу: «Вихід Тайсона на поле розбудив «Шахтар»

На післяматчевій конференції головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу розповів про позитивні моменти поєдинку.

Мірча Луческу сказав, що у грі з «Реалом» є позитивний момент: «І це останні 20 хвилин. Вихід Тайсона розбудив всіх атакуючих гравців. Мені сподобався характер останніх 20 хвилин. Вся команда прокинулася».

«Загалом все сталося так, як я говорив: якщо не буде дитячих помилок - ми заб'ємо обов'язково», - додав тренер гірників.

Мірча Луческу сказав, що перші два голи були «дурними». «У нашій команді не все добре з сильним духом. Ми після першого голу опускаємо руки», - зазначив Містер і додав, що відсутність Срни і Кучера позначилися на грі. «Нам складно їх замінити», - прокоментував Луческу.

Також Луческу заявив, що не всі гравці «Шахтаря» показали себе добре: «Я не можу зрозуміти помилки П'ятова, коли ми граємо з ТОП-клубами Європи».

Як повідомлялося раніше, донецький «Шахтар» 25 листопада зіграв матч групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2015/2016. Суперником української команди був гранд чемпіонату Іспанії - «Реал» (Мадрид). Перша зустріч цих команд, яка відбулася в Іспанії, закінчилася поразкою «Шахтаря» з рахунком 0:4. Друга зустріч - рахунком 4:3 на користь «Реала».

Телеканал «Україна» - офіційний транслятор Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА 2015, 2016 і 2017 року, а також кваліфікаційних матчів Євро-2016.