Погоджуюсь
Жеребкування фінальної стадії ЄВРО-2020 / Новини
пн, 16 листопада, 11:16 755

Михайло Фоменко: «Перший крок до перемоги зроблено»

Тренер збірної України задоволений результатом матчу зі словенцями, однак зазначив, що помилок його команда теж припустилася чимало.

Після матчу між збірними України та Словенії в рамках кваліфікації Євро-2016, пряму трансляцію якого здійснював телеканал «Україна», головний тренер збірної України Михайло Фоменко відповів на запитання журналістів.

«Такий результат не може не задовольнити. Інша справа, що ми допустили кілька помилок, і нас покарали за це. Другий тайм був кращий, ніж перший. Хлопців можна зрозуміти - було хвилювання. Гра триває 90 хвилин, і потрібно було сконцентруватися на виконання гри», - поділився враженнями Михайло Фоменко.

На питання про помилки спортсменів Михайло Фоменко зазначив, що в цій грі було більше індивідуальних помилок гравців. «У будь-якій грі допускаються помилки. Але досвід був отриманий, і розсудливі люди повинні зробити висновки. Сьогодні був зроблено лише перший крок до перемоги», - зазначив Фоменко.

Михайло Фоменко сказав, що тренерський штаб зробить усе для того, щоб не повторилася ситуація, коли Україна виграла у Франції вдома з рахунком 2:0, а у Франції програла з рахунком 0:3: «Ми зробили висновки. Постараємося не допустити цього».

Відразу після матчу гравці збірної України вилітають у Словенію, щоб зіграти у матчі-відповіді, який у прямому ефірі 17 листопада транслюватиме канал «Україна».

Телеканал «Україна» - офіційний транслятор Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА 2015, 2016 і 2017 року, а також кваліфікаційних матчів Євро-2016.